USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

Verbruik Ford F250
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=12&t=1229
Pagina 1 van 4

Auteur:  Caster [ di jan 06, 2009 22:17 ]
Berichttitel:  Verbruik Ford F250

Weet iemand soms wat een Ford F250 met 7.3L PSD verbruikt? Het oudere model 1996 of het nieuwere 1997-2003.

Hoe ik gelezen heb verbruiken de benzine's erg veel, tot wel 1 op 3,5!!! :shock:
Omdat ik helemaal geen grote afstanden rij, woon namelijk tegenover mijn werk, wil ik geen LPG installatie leggen in een benzine truck.

Jaarlijks ga ik misschien een kleine 2500 km maken dus lijkt me een diesel aantrekkelijker. Het is dan ook maar een wagen voor de vrije tijd.
LPG krijg je ook niet overal, vooral nie in het buitenland.

Owja, ik woon in Belgie dus maakt de wegenbelasting niks uit. Kan hier namelijk nog op lichte vracht (ongeveer 150 euro per jaar).

Auteur:  ford1955 [ di jan 06, 2009 23:33 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Als je hem toch voor de lol erbij hebt,zou ik me daar geen zorgen over maken,ik denk dat het verbruik hetzelfde is alleen de kostprijs van de brandstof zal verschil in zitten,En die 150 eurie is helemaal een lachertje :D :D :D ,Ik denk persoonlijk dat,je meer plezier heb in het rijden op benzine dan op LPG,en voor benzine motoren zijn meer mods verkrijgbaar

Auteur:  Caster [ wo jan 07, 2009 0:11 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Maar wat is het verbruik dan precies? Gewoon voor de fun om het te weten. Het enige waar ik schrik voor heb is het feit dat mijn ouders me gek verklaren als ik met een diesel ga rijden die 20+ liter zuipt.
Dat vind ik eerlijk gezegt ook wat veel, om de 300km terug aan de pomp staan. Vooral als je alleen maar rondjes rond de kerk draait.

Bij hun gaat het woord Fun/Hobby er maar niet in als ik erover begin. Koop toch een LPG zeggen ze dan, spaart de portefeuille.

Ik vind een diesel nu eenmaal veel vetter. Plus het feit dat ik 2 dikke stacks achter de cabine wil en dan komt er ook zo'n mooi pluimpje uit bij het gas geven :twisted: (nee ik ben nie zo milieu-vriendelijk denkend :D )

Auteur:  Caster [ wo jan 07, 2009 0:43 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Heeeeee begrijp me niet verkeerd. Ik heb helemaal geen schrik omwille van het verbruik, dat wist ik allang en dat is ook vrij logisch met zo'n motoren. Ik vind ook dat als je een Ami wilt rijden je niet naar het verbruik moet kijken maar op sommige usa forums praten ze vaak over 25 tot 30 liter!!! (omgerekend dan he) dat is voor mij ook een beetje teveel van het goede.

Maar nu ik de getallen zie van 1:7 (is 15L) dat is nog te doen. Mijn Suzuki Samurai deed ook 1:7 en dat was maar een 1.3L benzine :lol:

Hetgeen wat ook een rol speelt is dat in de hele familie altijd japannertjes en duitsertjes hebben gereden. Nooit meer dan 3L motorinhoud. Maar ik zit er al mee in mijn kop van het moment dat ik mijn rijbewijs kreeg dat ik ooit (natuurlijk zo snel mogelijk) een truck zou rijden en dan wel een Ami.
Dus er moet er 1tje de eerste zijn in de familie en dat zal ik dan zijn wat de mensen ook zeggen en denken van mij :mrgreen:

Heb zelfs al eens als reactie van de moeder van een vriendin gekregen dat ik met zo'n "wagen" beter thuis kon blijven want dat paste niet in de buurt :wave: daaaaaaaaaaaag ik zal met de verjaardag wel de voortuin gebruiken als parkeerplaats (je moet em toch ergens kwijtkunnen :twisted: )

Auteur:  ford1955 [ wo jan 07, 2009 1:03 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Ja beter,als je 2 pijpen in de bak zet,zo ik ook een diesel nemen,PLUIMEN met die handel :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Auteur:  DutchYellowRam [ wo jan 07, 2009 1:04 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Mijn 05 diesel zit gemiddelt ergens rond de 1op6 denk ik.

Soms 1op 5.5 en soms 1op7.
Dat wisselt wel eens wat.
Mike zijn dually rijd op de snelweg een stuk goedkoper als de meeste diesels, want zijn truck is op C rijbewijs en dus begrensd op 90km/h.
Als je rond de 80/90 km/h rijd dan rijden ze wel een stukie goedkoper als dat je 120/130 rijd.

De oudere modellen zullen vast wel iets duurder lopen denk ik.


2 Dikke stack's is wel super onwijs gaaf.
Zou ik ook ooit wel eens willen. Maar ik vind me bedcover ook wel handig. :?

Auteur:  DutchYellowRam [ wo jan 07, 2009 13:33 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Idd denk altijd maar dat hij duurder loopt. Want dan kan het je niet tegenvallen.

Auteur:  Caster [ wo jan 07, 2009 21:10 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Ow ik dacht dat in de dodge ook een V8 lag.
Ik drijf mijn zin zowiezo door wat de mensen ook zeggen en in de zomer staat er hoe dan ook een V8 voor de deur (als er nog plaats op de oprit is :D )
En het verbruik, tja tis zoals jullie zeggen als je ermee rijdt vergeet je die draaikolk in de tank 8)

Ga zowiezo voor een Ford, wou eerst een dodge maar omdat er een 6cil. inligt pas ik ervoor. Ik vind dat in een Ami minstens een V8 hoort maar dat is nu eenmaal persoonlijk.

Maar is hier dan niemand die iemand kent met zo'n Ford of er zelf mee rijdt. Zou wel eens willen weten of er problemen mee zijn en andere ervaringen.

Auteur:  Hennie [ wo jan 07, 2009 22:32 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

verbruik ligt voor een standaard benzine en diesel bijna gelijk, ongeveer 1 op 6, dus zo'n 18 lietr op 100km.
dan moet je geen superchargers of leuke kits gaan kopen bij Banks want daar gaat je verbruik niet op vooruit. :D :D
dat is dan beiden voor V8 natuurlijk, want 6 cylinders in een truck..... :pottytrain2:
oh ja, wat ik bijna vergeet, met 12 fords in de verzameling.....kan ik je wellicht wel op weg helpen.

Hennie

Auteur:  ford1955 [ wo jan 07, 2009 22:45 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

I recently sold our other pickup truck, another F-250, a 1996 model with a 7.5L gas engine, comparable to the 7.3L Ford diesel. It got 10 MPG, uphill, downhill, on the flats, wherever. Best I ever got was 10.5 MPG. Towing, 6 to 8 MPG

Auteur:  ford1955 [ wo jan 07, 2009 23:01 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Dit is van een model 2000 F-250


Diesel mileage varies. Some get only 12-13 mpg, yet someone else with identical truck report 18-20 mpg on the highway

Auteur:  Caster [ do jan 08, 2009 1:45 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Ja dat is de nieuwere motor. Is ook "maar" een 6.0L en die wat ik wil is eentje uit '96/'97 en heeft een 7.3L
scheelt ook veel.
Vind alleen dat die modellen uit '96 niet zo veel pk's hebben als ik verwachte van een 7.3L motor. Overal zie ik dat ze rond de 200pk hebben klopt dat? Terwijl de 6.0L motor nu al 300+pk heeft.

Auteur:  ford1955 [ do jan 08, 2009 10:16 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

He Castar,stuur jorgo effe een PB,kijk wat hij zegt

Auteur:  Caster [ do jan 08, 2009 13:16 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

ford1955 schreef:
He Castar,stuur jorgo effe een PB,kijk wat hij zegt


Heb em een pb'tje gestuurd. Heeft hij zelf soms so'n truck?

Auteur:  ford1955 [ do jan 08, 2009 13:51 ]
Berichttitel:  Re: Verbruik Ford F250

Caster schreef:
ford1955 schreef:
He Castar,stuur jorgo effe een PB,kijk wat hij zegt


Heb em een pb'tje gestuurd. Heeft hij zelf soms so'n truck?


Kijk hier effe viewtopic.php?f=14&t=931

Pagina 1 van 4 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/