USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

Is vering van de F150 te verzwaren?
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=12&t=8209
Pagina 1 van 1

Auteur:  Ton de Draaier [ zo aug 15, 2010 10:17 ]
Berichttitel:  Is vering van de F150 te verzwaren?

Goeiemorgen :) Ik wil de vering van mijn truck zwaarder maken. Onder de chevy van mijn maat zit een extra blad, dat pas bij zware lading aangesproken gaat worden... is zoiets ook voor de Ford te doen ? Ik had al gedacht om zelf een paar luchtcilinders te maken, die je gewoon even oppompt naar belasting, maar als het makkelijker kan ben ik altijd voor.

Auteur:  Big Alf [ zo aug 15, 2010 20:49 ]
Berichttitel:  Re: Is vering van de F150 te verzwaren?

Er zijn wel kits voor me een extra veer, makkelijker is een setje veerbollen van Firestone o.i.d.
Laatst nog zo'n set (via Hans, Texas Boy) besteld bij JC Whitney, voor mijn Chevy
kijk maar eens op de sites van http://www.jcwhitney.com of http://www.pickupspecialties.com of http://www.autotrucktoys.com

Afbeelding

Auteur:  Ton de Draaier [ ma aug 16, 2010 7:00 ]
Berichttitel:  Re: Is vering van de F150 te verzwaren?

Goeiemorgen Alfred bedankt voor je links :)
Ik heb die sites bekeken; ziet er interressant uit. Ik heb inmiddels al een paar extra veerbladen besteld om erbij te zetten. Dat is voor mij het eenvoudigst. Heb ik dan es 500kilo staal te laden, dan zakt ie niet zo'n eind weg.

Auteur:  Floor [ ma aug 16, 2010 9:49 ]
Berichttitel:  Re: Is vering van de F150 te verzwaren?

heb ook net airbag helpers (laten) steken van AIRLIFT. Met draadloze controller dus geen bedrading/perslucht dit in de cabine moet gebracht worden. Werkt super ! Kijk maar ff op Summit racing website.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/