USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

Nieuw hier
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=14&t=18735
Pagina 1 van 1

Auteur:  matthijs [ vr apr 11, 2014 15:16 ]
Berichttitel:  Nieuw hier

Hallo mensen,

Ik ben Matthijs, uit gouda.
Werkzaam in de renovatie voor particulieren en heb al met Chevy van en een Pontiac lemans gereden.
Door geboorte van een tweeling auto verkocht onder voorwaarde dat er weer een komt als we weer geld hebben.

Sinds de nieuwe wegenbelasting invoer had ik m'n wens om weer usa te gaan rijden aan de kant geschoven, ik heb geen loods en een voertuig van 40jaar of ouder leek me niet haalbaar. Dus toen ik een pickup aangeboden kreeg had ik hem gelijk al afgewimpelt. Te duur.

Maar die man heeft me onthouden en na een paar maanden heeft tie toch weer contact gezocht en nu was z'n prijs een stuk gezakt. Beste man had geld nodig en wilde voor niet al te veel geld van die wagen overdoen. De garage gebeld waar die in onderhoud was en na een goed bericht van de monteur overstag gegaan en de truck gekocht.
Het is een Chevrolet c10 uit 1972, Handschakeling aan het stuur. Echt in goede staat, carrosserie heeft wat plekjes maar niet in het zicht en niet ernstig, technisch redelijk wat dingen vervangen zoals stuurhuis, remmen, remleidingen, nieuwe deuren en klep, en opnieuw gespoten. De auto was ooit olive green maar is overgespoten naar oranje met zwarte accenten. Lekker laag en met een lange bak. Precies zoals ik wil en ook het model wat ik altijd voor ogen had. Alleen jammer van de kleur zeker met de binnenbekleding oogt het niet lekker. Maarja, eerst maar cruisen en technisch goed in orde houden.

Groeten

Auteur:  matthijs [ vr apr 11, 2014 15:39 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Afbeelding

Afbeelding

[imghttp://i1278.photobucket.com/albums/y517/mheijkamp/Mobile%20Uploads/20140326_164405_zps47525937.jpg[/img]

Hierbij de foto's van mijn truckje.

Auteur:  T-Bob [ vr apr 11, 2014 15:45 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom op dit forum Matthijs :wink:

Auteur:  DavyHemi [ vr apr 11, 2014 16:01 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom :!:

Auteur:  peerkehemi [ vr apr 11, 2014 16:18 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom hier mathijs :!: mooie truck kerel :wink:


www.marlog-car-handling.com


http://www.rockauto.com

Auteur:  Lumberjack [ vr apr 11, 2014 16:55 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom hier :!:
Mooi truckje :!:

Auteur:  freddy [ vr apr 11, 2014 17:56 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom op het forum Mathijs.

Auteur:  erwinhart [ vr apr 11, 2014 19:05 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

welkom mathijs leuk truckie :)

Auteur:  skrapys [ vr apr 11, 2014 19:28 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom Mathijs :wink:

Auteur:  RoadRunner [ vr apr 11, 2014 19:52 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom Matthijs, gers truckske

Auteur:  moly [ ma apr 14, 2014 8:24 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Welkom op dit forum Matthijs

Auteur:  texas boy [ ma apr 14, 2014 11:16 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Afbeelding

Auteur:  matthijs [ ma apr 14, 2014 18:43 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Bedankt voor de reacties.
Ik heb inmiddels wat kilometers gemaakt en het rijd lekker spartaans.
Het is een handgeschakelde auto dus ik moet er een klein beetje voor werken maar dat heeft ook wel wat.
Zaterdag met z'n vieren voorin, ging nog best eigenlijk, ook op de snelweg.
Door de 3 bak zit je met 50 al in z'n drie en dan heb niet echt het idee dat je de snelweg nog moet nemen vanwege de toeren die je dan gaat maken. Is een versnellingsbak met vrij korte versnellingen geloof ik, dat is wel ff wennen na automaat gereden te hebben in een 6.6 v8. Die Pontiac ging als de brandweer en kon je lekker lang laten doortrekken. Dit is toch meer een auto voor binnendoor of in het stads verkeer.

Maar ik ben zeer blij met de aanschaf en hoop dat de pick-up het nog ff uithoudt.

Groeten

Auteur:  matthijs [ ma apr 14, 2014 20:00 ]
Berichttitel:  Re: Nieuw hier

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Nog wat foto's, laatste zit in mn dashboard en is de optielijst.
De bank is leer met accenten/motief lang de naden maar is gescheurd vandaar het kleed.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/