USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

even voorstellen
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=14&t=21819
Pagina 1 van 1

Auteur:  fons [ di okt 18, 2016 15:06 ]
Berichttitel:  even voorstellen

Ik zal mezelf even voorstellen op het forum.

Ik ben Fons 22 jaar oud en heb een paar maanden geleden de pickup overgenomen van Wil (Sjaakske op het forum).
Dit is een F100 uit 1969 met een 5,9l v8.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Ben er tot nu toe erg blij mee maar zou nog wat zaken aan willen passen en ik hoop dat jullie mij hier wat meer informatie over zouden kunnen geven.

- Er stond tot nu toe geen trekgewicht op het kenteken. Ik heb het rdw opgebeld en die vertelden mij het volgende:
Om het kentekenregister aan te passen, heb ik de trekgegevens van het voertuig nodig. Ik heb één van de volgende verklaringen nodig:

- een verklaring van de registrerende instantie uit de Europese lidstaat van waaruit het voertuig in het verleden is ingevoerd in Nederland. In deze verklaring moet staan wat het voertuig geremd en ongeremd mag trekken.
Of:
- een verklaring van de voertuigfabrikant van uw voertuig wat de aanhangwagengewichten zijn.

Of:
- een verklaring van de Nederlandse importeur waaruit blijkt wat de nationale Nederlandse goedkeuring van het voertuig is, met de daarbij behorende aanhangwagengewichten.

Of:
- een foto van het typeplaatje van uw voertuig waaruit de aanhangwagengewichten te herleiden zijn. Vermelding van b.v.GVWR (maximum massa voertuig) en GCWR (maximum massa samenstel). Deze foto wordt als een fabrieksverklaring gezien. Het aanhangwagengewicht wordt dan GCWR-GVWR

U kunt/wilt geen verklaring overleggen
Indien u niet een van deze verklaringen kunt/wilt overleggen, kan op uw eigen verantwoordelijkheid overgegaan worden tot de volgende vermeldingen in het kentekenregister:

Ongeremd aanhang[b]wagengewicht: 500kg.
Geremd aanhangwagengewicht: 1290kg


Ik heb nu eerst voor het gemak deze gewichten op mijn kenteken laten zetten, maar ik zou het liefst een minimum van 2000 kg op kenteken krijgen zonder de auto te laten keuren.
Is er iemand die mij kan vertellen hoe ik aan deze gegevens kan komen? Ik heb al veel op internet gezocht en wat bedrijven opgebeld maar tot nu toe niks kunnen vinden alleen een GVW van 5000 LB. Maar daar heb ik weinig aan.

- Daarnaast zou ik ook graag een rembekrachtiger met schijfremmen op de auto bouwen. De nieuwprijs van zo'n setje ligt mij te hoog en daarom ben ik opzoek naar iets tweedehands. Ik heb mij laten vertellen dat ik de ophanging van iedere ford f- truck tussen 1973 en 1979 kan gebruiken zolang deze ook met een twin I beam ophanging is uitgerust.

Weet er iemand waar ik aan deze onderdelen zou kunnen komen?

Auteur:  peerkehemi [ di okt 18, 2016 17:50 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom hier fons :wink: mooie truck hoor :!: de Ford mannen zullen wel reageren denk ik .




Www.marlog-car-handling.com


Www.rockauto.com

Auteur:  Arie [ di okt 18, 2016 18:07 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Hi Fons,

Gave auto. Ziet er zo goed uit. In het echt ook?
Geen verstand van de technische zaken maar ik wens je veel succes.

Oh ja, en welkom natuurlijk.

Auteur:  Diesel-power [ di okt 18, 2016 18:35 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom met deze mooie Ford.

Auteur:  Roland.be [ di okt 18, 2016 20:30 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom Fons :wav:

Mvg Roland

Auteur:  Big Alf [ di okt 18, 2016 22:07 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom hier op't forum, schitterende truck :wave:

Auteur:  T-Bob [ di okt 18, 2016 22:25 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom op dit forum :wink:

Auteur:  skrapys [ wo okt 19, 2016 21:35 ]
Berichttitel:  Re: even voorstellen

Welkom Fons :D

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/