USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

ontstekings probleem
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=19&t=11154
Pagina 1 van 1

Auteur:  chevy truckert [ di mei 03, 2011 20:00 ]
Berichttitel:  ontstekings probleem

hey

ik heb een chevrolet pick up c20 uit 73 maar nu heb ik er een imco gasinstalatie ingelegd en nu weet ik niet hoe de ontsteking moet staan want er staat een 0 op da plaatje waar je de stroboscooplamp op houdt en een R moet ie dan naar de R toe of juit de andere kant en hoeveel want hij loopt knap beroerd op gas.
heeft iemand hier ervaring mee.
alvast bedankt voor het luisteren.

groeten chevy truckerd

Auteur:  peerkehemi [ di mei 03, 2011 20:17 ]
Berichttitel:  Re: ontstekings probleem

hij moet een graad of 8 vooronsteking hebben :!: op de plaatje staat een 0 en als het goed is staan er dan steepjes voor (befor) en achter (after), das dus voor en en na onstekking . gewoon draaien tot hij beter begint te lopen :!: loopt hij wel goed op benzine :?: en anders kom je maar ff naar zijtaart dan stel ik hem wel ff af :!:

Auteur:  chevy truckert [ di mei 03, 2011 20:40 ]
Berichttitel:  Re: ontstekings probleem

okey bedankt he het is gelukt hij loopt weer als een zonnetje op gas ik heb hem net zo lang gedraait tot ie lekker liep dus. :wink:

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/