USA Pick-up Trucks https://www.usatrucks.nl/forum/ |
|
Ksnap er geen ene moer meer van https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=21&t=15418 |
Pagina 1 van 1 |
Auteur: | T-Bob [ ma sep 24, 2012 15:13 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
Jij bent nog jong en je kinderen ook, je kan die stap best maken naar Australia, ![]() |
Auteur: | crazykeesie [ ma sep 24, 2012 15:50 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
Elk nadeel heb een voordeel ![]() zo hoef je nooit meer op zoek naar een tissue ![]() ![]() sommige vrouwen zien er alleen goed uit met komo keurmerk op hun kop ![]() ![]() http://www.panorama.nl/videos/sexy/meis ... gevel.html dave schreef: Hoorde vandaag op de radio dat de Hema moslim verantwoorde hoofdoekjes verkoopt, maar dat er klachten kwamen omdat ze in de geur hingen van de Hema worst gemaakt van vakensvlees.
Mot godver niet gekker worden in dit kutland met zijn gedoogbeleid alles mag behalve wat je echt leuk vind ![]() ![]() Ik zeg een boycot op die kut Hema met hun onzin dingen, hier gaat het echt niet beter worden in dit land en dit soort acties werken niet echt mee tword tijd dat ik serieus hier maar eens aan gaat denken http://www.allcutconcrete.com.au/ want daar hoef je dit soort fratsen echt niet uit te halen sorry mannen most ff kwijt ![]() |
Auteur: | rumblebee [ ma sep 24, 2012 18:46 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
hitler had vroeger niet de joden moeten vergassen maar de moslims hadden we nu tenminste niet zoveel van die teringzooi hier gehad ![]() ![]() ![]() holocaust in de bijlmer h.h. |
Auteur: | Belgiquebasterd [ ma sep 24, 2012 19:41 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
rumblebee schreef: h.h. ? |
Auteur: | RickyV8 [ ma sep 24, 2012 20:07 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
Ik denk dat hij dit bedoeld: |
Auteur: | crazykeesie [ ma sep 24, 2012 21:40 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
![]() ![]() ![]() Het Is Echt Maandag He Dave En dan ook nog van da kutweer ![]() dave schreef: Gadverdamme kees, de hond zien schijten vind ik nog geiler.
|
Auteur: | hardworker [ di sep 25, 2012 0:20 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
had wel eens willen weten hoe het hier was geweest, als die 70 jaar terug had gewonnen, had geloof ik graag duits gepraat ![]() ![]() |
Auteur: | crazykeesie [ di sep 25, 2012 15:13 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
Dat doekie maak ik me nog nie zo'n zorgen om is dan als mode gril miss. al weer over z'n hoogtepunt, eerder het vriendje waar ze dan mee thuiskomen ![]() ![]() ![]() ![]() Ach en bij ons hier in de buurt lopen de gerefo's ook altijd nog met lange rokken en op zondag met een hoedje op maar dat wordt ook al steeds minder ![]() RammieGirl schreef: Mag wel uitkiekuh dat dochterlief van 6 over 8 jaar ook niet met zo'n doekie loopt, gadver mot er nie aan denken.
![]() |
Auteur: | texas boy [ di sep 25, 2012 15:16 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
![]() |
Auteur: | crazykeesie [ di sep 25, 2012 15:21 ] |
Berichttitel: | Re: Ksnap er geen ene moer meer van |
![]() ![]() ![]() mooi idee voor een nieuw franchise concept ![]() ![]() ![]() ![]() texas boy schreef: ![]() |
Pagina 1 van 1 | Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ] |
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |