USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

bumper
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=25&t=13447
Pagina 1 van 1

Auteur:  zwartdodgeke [ vr dec 30, 2011 10:59 ]
Berichttitel:  bumper

hoi, is alweer een tijdje geleden dat ik nog iets gepost heb maar heb nu weer wat extra tijd :mrgreen: .
is veel gebeurt op een jaartje tijd, kindje tegen de deur van ons dodgeke gebots, iemand heeft een deuk in de kapo geslagen en ons buurmeisje heefd een beetje te kort gedraaid bij het parkeren, bumper geschaafd en bevestigingsklem over.
nu deuken en krasjes zijn al gemaakt (kan de dodge vandaag gaan halen) en de bumper verwacht ik vandaag of morgen via dhl. zal foto`s plaatsen als ik hem hier heb.
hier alvast een voorbeeld van de bumper die ik besteld heb.

Afbeelding

Auteur:  Jurrien [ vr dec 30, 2011 11:03 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Zier er goed uit! Ben benieuwd naar het eindresultaat!

Auteur:  zwartdodgeke [ vr dec 30, 2011 14:35 ]
Berichttitel:  Re: bumper

yes yes hij is binnen.
Afbeelding

Afbeelding

9jan. kan hij gespoten en hopelijk ook gemonteerd worden.

Auteur:  freddy [ vr dec 30, 2011 14:45 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Mooi groen is ook niet lelijk. :mrgreen: :mrgreen:
Ziet er mooi uit.

Auteur:  jesax [ vr dec 30, 2011 15:09 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Even uit nieuwsgierigheid..wat heeft deze gekost? Langs hier kunnen kopen of moeten laten overkomen van de US?

Groeten

Alain

Auteur:  zwartdodgeke [ vr dec 30, 2011 17:13 ]
Berichttitel:  Re: bumper

is een bumper van A.I.T, had hem gezien op een amerikaanse site voor 209 dollar + 151 dollar shipping binnen amerika. de verzendkosten naar belgie weet ik niet daar ik hem bij cartuning.com in nederland heb gevonden voor 359euro + 25euro verzendkosten via dhl. na betaling binnen 4 dagen geleverd :thumbright: . super sevice. was de laatste voor mijn model. bestellen kan ook, rek. houdend met een termijn van 4 tot 6 maand. zij bestellen die dus ook bij A.I.T in amerika.
was alleen goedkoper bij hun en sneller want was in voorraad. intussen ook mijn nieuwe koplampen binnen via DFW in overpelt, ook weer een prima service en ook weer een pak goedkoper. 157euro voor de 2, wel zonder de pinkers, wil heldere pinkers dus die zijn nog in bestelling. hier de foto`s van de lampen.

Afbeelding

Afbeelding

hoop dat ik je hier voldoende info mee heb gegeven.
grtzz noel

Auteur:  freddy [ vr dec 30, 2011 17:17 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Zul je in het donker mooi helder licht hebben.

Auteur:  gladde deksel [ vr dec 30, 2011 21:11 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Ik zou achter ook zoiets doen als ik jou was!

Weet trouwens nog wel iemand voor je orginele achterbumper dan :wave:

Auteur:  zwartdodgeke [ ma jan 02, 2012 16:51 ]
Berichttitel:  Re: bumper

ben begonnen met mijn nieuwe lichten te plaatsen, en om dat ik de bovenste platic kap ervoor moest afhalen heb ik de onderste er ook maar even afgehaald en mijn nieuwe bumper eens gepast. raad eens!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hij past als gegoten. is dan ook een A.I.T. bumper, is heel bekend in het tuning wereldje door zijn perfecte pasvorm en kwaliteit. is een overzetbumper, dus je orriginele bumper blijft zitten zonder de kappen en de polyester bumper word eroverheen gemonteerd.
hier een foto.

Afbeelding :alien:

Auteur:  zwartdodgeke [ ma jan 02, 2012 17:13 ]
Berichttitel:  Re: bumper

hoi elwin, weet dat er veel rommel zit tussen die aftermarket dingen. daarom heb ik eerst goed rondgevraagd en ben ik bij A.I.T terecht gekomen. deze kan ik echt aanraden, passen perfect en zijn spuitklaar. toch bedankt voor uw bezorgdheid en hopelijk leren er heel veel mensen iets bij van jullie bekwaamheid i.v.m onze wagens.
grtzz noel.

Auteur:  Jack-s [ ma jan 02, 2012 17:17 ]
Berichttitel:  Re: bumper

Het is alleen jammer da de eco premie vervallen is nu met je groene bumper :D :D
Maar mooi dat alles past man ! :thumbright:

Auteur:  zwartdodgeke [ wo jan 04, 2012 9:44 ]
Berichttitel:  Re: bumper

hei, gladde.
geloof ik best dat je iemand weet voor mijn achterbumper, :wink: alleen gaat hij niet weg. ga hem laten opmaken en ook zwart spuiten, is wel pas voor na de winter.
hier nog een foto van de wagen wat in de plaats van onze andere dodge is gekomen. :lol:

Afbeelding

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/