Ik ga je wat vertellen vanuit Belgenland
Ik was ook al geruime tijd gek van een Ram en had bijna een 2007 gekocht, volledig zwarte Hemi, srt look, 70000km, prachtige wagen! Tijdens de proefrit viel het comfort van rijden me een beetje tegen door de bladvering. Nou mijn vrouw wou hem wel gelijk kopen maar ik had m'n andere auto nog en zei tegen ze dat ik die liever eerst van de hand deed. Onderweg naar huis nog wat gesproken en nagedacht, en beslist om de man de dag er na toch op te bellen om te zeggen dat we hem namen.
Jammer zei hij, hij is 's avonds verkocht aan iemand anders.
Nu achteraf bekeken vond ik het geen drama, iets zei me toch dat het rijcomfort wat tegen viel, we kwamen ook wel van een luxe wagen en geen SUV.
Ik m'n auto te koop gezet en echt, op 5 minuten was deze verkocht, ongelofelijk.
Wij dus op zoek naar een ram, de eerste was een 2010 model, er mee gereden en man wat een verschil, de keuze was gemaakt!! Als er een Ram kwam zou het er één zijn vanaf 2009. Vanaf toen was de jacht open
Nu moet ik eerlijk zeggen dat ook wij ons budget hebben moeten verhogen, erger nog als je naar één ging kijken was hij verkocht of stonden er nog 5 andere mensen die interesse hadden, hier in België is het op het moment een echte rage, een goede auto staat geen dag te koop als de prijs ook correct is. Auto's boven hun waarde geprijsd, met teveel kilometers of met mankementen blijven staan.
NU, om een lang verhaal kort te maken

na veel rondrijden, kijken en hier op forum info te winnen een heel mooi exemplaar gevonden van 2012!
En ja, boven het vooropgestelde budget maar goed, we hebben nu de auto die we echt graag hadden en eerlijk..... we hebben er nog geen seconde spijt van gehad
Dus best even goed rondkijken, eventueel je budget iets hoger leggen en echt de auto kopen die je graag hebt, zo heb je later geen spijt en eerlijk waar, die enkele weken dat ik heb gezocht waren op de duur een beetje frustrerend maar dat ben je heel snel vergeten vanaf er ééntje voor je deur geparkeerd staat
Mijn gouden raad is dus, kijk rustig rond en doe jezelf met Kerst een mooie Ram cadeau
