Even meten hoe hoog mn truck is
Entreekosten en overige info
De films starten om 21.00 of 22.00u. Verwacht wordt dat u een half uur van tevoren aanwezig bent. U kunt ruim van tevoren terecht op het terras van het bijgelegen restaurant Aetkamer Vanne Hei.
Er is niet alleen gedacht aan de bezoekers met auto, ook kunt u bij ons terecht zonder auto door gebruik te maken van de zitplaatsen bij de gezellige bar met uitzicht op het scherm. Iets te drinken of een lekkere snack tijdens de film behoort ook tot de mogelijkheden. Er is plaats voor ongeveer 120 auto's.
Belangrijk is wel dat, als u met de auto komt, uw auto is voorzien van een radio. Het geluid komt namelijk via een fm zender op uw eigen autoradio.
Plaatsen voor auto's hoger dan 1.80 meter zijn beperkt dus kom bij voorkeur met een lagere auto.Entreekosten
De entreekosten bedragen €7.50pp per film
Tickets zijn vanaf nu ook te koop aan de balie van: Foroxity in Roermond