28 mei komen wij ook aan in LV om er te beginnen aan een rondreis van 28 dagen.
Aangezien wij met de kids reizen, is het voor ons ook heel handig om dit met een camper te doen. We hebben dit de voorbije keren (USA mid-west en West-Canada) ook al gedaan en dit is voor ons de leukste manier om daar rond te cruisen en veel te zien.
Las Vegas doen we 3 dagen te voet om dan de camper op te pikken.
Korte reisroute daarop volgend is: Sedona - Grand canyon - Page - Monument Valley - Bluff - Mesa Verde - Moab - Capitol Reef NP - Bryce Canyon - Zion NP - Death Valley - Yosemite NP - Wawona - Mariposa Grove - Oakland - San Fransisco.
Ook ik SF de camper inleveren en daar te voet/bus/tram verder op exploratie
Ik hoop sinds ik een nu met een Ram rij en ook wel een truck-fobie aan het krijgen ben, hier en daar onderweg ook iets "cars"-achtig te kunnen bekijken ..... al is het maar een autoshop om iets te vinden dat ik kan gebruiken

@Bart: ons madam kent je website heel goed en het reisforum (AllesAmerika) waar zij ook wel op post en vragen stelt. Zij stippelt alles graag uit qua route en bezienswaardigheden onderweg, terwijl ik het driven voor men rekening neem.
_________________
Grtz JOHN----------------------------------------------------
2003 Dodge Ram Sport 4.7 V8 Quad Cab
