Hallo allemaal, ik ga mij hier ook even voorstellen.
Mijn naam is Andy en ben afkomstig van Melsele in België.
Ik ben nu 24 jaar en werk als machinist mobiele kraan bij Aertssen Kranen.
Ik woon nog steeds thuis bij men ouders op de boerderij waarop wij paarden, ezels en geiten houden. Allemaal puur voor hobby.
De reden dat ik mij hier aanmeld voor het forum is om meer te weten te komen over Amerikaanse auto's en het liefst over de Dodge Ram. Het is de bedoeling om samen met mijn broer die nu studeert voor Auto-mechanica het onderhoud en eventueel kleine reparaties zelf te doen aan de auto.
Waarom ik een Amerikaanse wagen gekocht heb? Ik had eerst een Peugeot Partner samen met mijn zus gekregen. Omdat ik werk en mijn zus ook hebben we besloten om elk zelf een wagen te kopen en de Peugeot te verkopen.
Omdat ik zoiets had van: "Als ik zelf een wagen moet kopen, dan koop ik direct één naar mijn zin"
Dus even rondgekeken en heb sinds April 2012 deze Dodge Ram 1500 gekocht bij Speedshop in Stekene (B):


Hij heeft de welbekende 5.7l Hemi-motor en is 2WD. Hiervan heb ik al wel wat spijt, heb nog geen problemen ondervonden ermee maar ik vrees om snel vast te zitten als het wat natter/modderiger gaat worden.
Voor de rest wordt de wagen vooral gebruikt om naar het werk te rijden en voor wat zwaar transport-werk voor de boerderij. Zo is die ideaal om hout/gras binnen te halen en voor materiaaltransport (een bosmaaier past perfect in de laadbak

)