hai leden,
nu alweer een week bezig in de vrije uurtjes om het motortje los te koppelen, wat een werk zeg sommige bouten zitten zo verstopt en vast dat het best veel tijd kost, gelukkig het wel het juiste gereedschap.
trekbouten breken af van het uitlaatspruitstuk de startmotor is een drama om te verwijderen maar goed, de motor is los en kan er deze week uitgetild worden.
even zien wat handig is, ik denk met het tillen van de motor tegelijk de bak opkrikken anders trek ik hem scheef en dat is niet handig voor de pasbussen.
als het lukt is dan is het plan om de nieuwe componenten in mijn (andere)nieuwe blok te zetten waterpomp waterpomp nieuwe kettingspanners kettingen, nieuwe pakkingen, en dan alles weer inbouwen.
ik hou jullie op de hoogte.
ik probeer de foto te uploaden:





